Verkoop Acapella Wonen II is gestart: kies voor een Tieleman-keuken

Verkoop Acapella Wonen II is gestart: kies voor een Tieleman-keuken

Terug naar blogs

De verkoop van nieuwbouwprojecten De Tenor en De Dirigent in Hellevoetsluis is officieel gestart. Binnen deze tweede fase van Acapella Wonen komen maar liefst 79 woningen in veel verschillende uitvoeringen. Denk aan ruime gezinswoningen en appartementen met grote balkons of zonnige terrastuinen.

Ontdek het woningaanbod

Bent u benieuwd naar de verschillende woningtypen? Ontdek het volledige woningaanbod op de projectwebsite en meld u aan als geïnteresseerde voor uw favoriete bouwnummer. 

Naar de projectwebsite

Uw keuken in dit project

Al deze nieuwe woningen worden standaard zonder keuken geleverd, maar de aansluitingen liggen al precies op de juiste plek. Dit geeft u de unieke kans om helemaal zelf uw droomkeuken te ontwerpen. Kiest u voor een prachtige keuken van Tieleman Keukens? Dan profiteert u van groot voordeel. Als keukenpartner van dit project zorgen wij er bovendien voor dat uw nieuwe Tieleman-keuken al voor de officiële oplevering van uw woning compleet wordt geplaatst! 

Maak een afspraak voor uw keuken

  • Kies een pagina
  • Mijn stijlboek
  • Kies een pagina
  • Mijn stijlboek
  • Kies een pagina
  • Mijn stijlboek