Tieleman bij u thuis Keukenontwerp of renovatieadvies aan uw eigen keukentafel? Maak gemakkelijk en snel een vrijblijvende afspraak (ook 's avonds).

Tip een bekende

Jan Tieleman bij Koffietijd op RTL 4!

Middelharnis, Eemnes -
Op vrijdagochtend 24 september as. zal Jan Tieleman plaatsnemen aan de Koffietijd-tafel. Bij het populaire ochtendprogramma op RTL4, dat na negen jaar weer terug is op de buis, zullen presentatrices Quinty en Loretta een heus Tieleman-item bespreken. De presentatrices zullen Jan het hemd van het lijf vragen inzake de huidige en toekomstige keukentrends.

Lifestyle, huis & tuin, gezondheid & welzijn, mode & beauty, kunst & cultuur zijn een aantal terugkerende thema’s in het programma. Elke vrijdag spendeert Koffietijd aandacht aan het thema huis & tuin. Deze vrijdag zal het Tieleman-item centraal staan en wordt er vooruit gekeken naar de Woonbeurs. Daarop zal Jan inhaken door de huidige en toekomstige keukennieuwtjes door te nemen.

Zoals in elk huis, speelt de keuken ook in het nieuwe Koffietijd-huis een prominente rol. De Tieleman keuken is samengesteld naar de wensen van de topkok Caspar Bürgi, Talpa en RTL Nederland. Schitterend Italiaans design en de kwaliteit van Tieleman Keukens maken de keuken tot een zeer bijzonder geheel waar de kijker, de topkok en de gasten van kunnen genieten. Lekker en gezond eten speelt dan ook een belangrijke rol in de uitzendingen van Koffietijd.
Kijk vrijdagochtend 24 september van 10.00 uur tot 11.00 uur naar Koffietijd op RTL4. Wilt u de huidige en toekomstige trends met eigen ogen aanschouwen? Dan kunt u terecht in Middelharnis aan de Korendreef.

www.tielemankeukens.nl/tieleman-keukens-en-koffietijd